Antalya yemekçilik taşıma ve paketlemiş yemek olarak Antalya ve ilçelerinde tüm iş yerlerine dershane ve okullara, şantiye ve inşaatlara, ofisler, plazalar, petrol istasyonları, fabrika ve üretim tesisleri gibi yerlere hijyenik lezzetli ayrıca da hesaplı yemek hizmetini ULUSOY ORGANİZASYON olarak sunmaktayız. Günümüz koşullarında taşımalı ve paketlenmiş yemek özel günlerde (düğün, nişan, kına gecesi) matem günlerinde (cenaze ve mevlit) zamanlarında hem zahmetten hem zamandan hem de masraftan tasarruf etmek için en ideal yoldur.

Antalya’da yemekçilik alanında bir çok firma vardır ancak hijyen, lezzetli ve hesaplı firma azdır. Biz ULUSOY CATERİNG olarak tedarik ettiğimiz gıda ürünlerimizi mevsiminde tam zamanında temin ederiz. Tarım İl Müdürlüğü tarafından sertifikalı ve TSE belgeli tedarik merkezlerinden taze olarak en kalitelisinden temin ederiz.

Endüstriyel mutfaklarımızda gıda mühendisi personllerimiz gözetiminde ve usta şeflerimizle haftalık ve aylık olarak yemek menülerimizi hazırlarız. Yemeklerimizi hijyenik ortamda sağlık taramasından rutin olarak geçen personellerimiz özenerek pişirdikleri yemeklerimizi son model kapalı transfer araçlarımızla kapalı kap ve tencerelerle tam zamanında sıcacık olarak iş yerlerine ve hizmet alanlarına ulaştırırız.

Ekmeklerimizi müşterilerimizin talebi üzerine kepekli ekmek, çavdar ekmeği ve beyaz ekmek olarak takdim ederiz. Yemek servisi konusunda talep olması halinde ise personellerimiz servis desteği vermektedir. Yemeklerle birlikte kaşık çatal, bıçak ve beş gözlü tabak ayrıca peçete verilmektedir. Tabaklarımız talep üzerine krom, köpük ve plastik olabilmektedir.

Yemek menülerimiz genellikle;

Et kavurma
Tavuk yemekleri
Sebze yemekleri
Bakliyat yemekleri
Spagetti yemekleri
Kızartma yemekleri olmak üzere değişkenlik göstermektedir.

Yemek menülerimiz günlük olarak değişmektedir.

Kavurmalar
Çorbalar
Tatlılar
Salatalar
Pilavlar
Baklagiller

Menülerimizden bazıları

Ezogelin çorbası
Karışık kızartma
Pirinç pilavı
Ayran

Özbek çorbası
Şinitzel
Spagetti
Yoğurt

Mercimek çorbası
Kıymalı patates
Cacık
Meyve

Tavuk Çorbası
Tas kebabı
Mevsim salatası
Ayran

Domates çorbası
Karnı yarık
Mevsim salatası
Tulumba tatlısı

Şehriye çorbası
Izgara köfte
Patates kızartması
Mevsim salatası
Ayran

Yayla çorbası
Biber dolması
Yoğurt
İrmik helvası

BİZE ULAŞIN

ULUSOY CATERING
Yeşilyurt Mah. 4332 Sokak. No.1 Kepez / ANTALYA
Telefon : 05414177676
e-mail : info@antalyayemekcilik.com
web : www.antalyayemekcilik.com

Antalya Yemekçilik
Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN! |antalya böcek ilaçlama|antalya haşere ilaçlama|antalya ev ilaçlama|