Antalya catering firması olan ULUSOY CATERING şirketi Antalya’da ve ilçelerinde iş yeri yemeği düğün, nişan, kına, cenaze ve mevlit gibi sosyal ve dini faaliyetlerin icra edildiği hem mutlu hem de acı günlerde insanlarımızın imdadına koşarak, hem zamandan tasarruf hem maliyetten tasarruf hem de lezzetli ve sağlıklı yemekler sunmaktadır.

Antalya catering ve toplu yemek hizmetimiz “Gıda Kontrol Yönetmeliği” kurallarına uygun faaliyet yürütmekte “Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının” yetkilendirdiği et tavuk, balık, bakliyat, yağ, salça gibi gıda maddelerini, TSE standartlarını uygun tedarik merkezlerinden markalı ve kaliteli olarak temin etmektedir.

Mevsiminde ve zamanında toplanan sebzeler meyveler, et süt ve bakliyat ürünlerini zaman kaybetmeden TSE standartlarını uygun, “Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı İl müdürlüğünce” onaylı yemek fabrikamızda hijyenik bir şekilde pişirilerek sofralarınıza getirilmekteyiz.

Yemek menülerimiz günlük olarak değişmektedir.

Kavurmalar
Çorbalar
Tatlılar
Salatalar
Pilavlar
Baklagiller

Menülerimizden bazıları

Ezogelin çorbası
Karışık kızartma
Pirinç pilavı
Ayran

Özbek çorbası
Şinitzel
Spagetti
Yoğurt

Mercimek çorbası
Kıymalı patates
Cacık
Meyve

Tavuk Çorbası
Tas kebabı
Mevsim salatası
Ayran

Domates çorbası
Karnı yarık
Mevsim salatası
Tulumba tatlısı

Şehriye çorbası
Izgara köfte
Patates kızartması
Mevsim salatası
Ayran

Yayla çorbası
Biber dolması
Yoğurt
İrmik helvası

EKMEKLERİMİZ
Ekmeklerimiz el değmeden ambalajlanarak hazırlanan hijyenik ekmeklerden olup istenildiği takdirde sınırlama mevcut değildir. Ekmeklerimiz günlük olarak fırınlarımızda imal edilerek el değmeden tap taze olarak menü ile birlikte sunulmaktadır.

YEMEKLERİMİZİN DAĞITIMI
Sipariş ettiğiniz yemeklerimizi kapalı kazan ve tencerelerimizle sıcak kalması için havadan izole edilerek belirttiğiniz gün ve saatte adresinize tam ve eksiksiz olarak kendi personel ve kapalı taşıma araçlarımızla teslim edilir. Yemeklerimiz sıcak olarak transfer edildiğinden ayrıca ısıtma gereği duymazsınız. Yemeklerimizin dağıtım ve servisinde firmamız personeli sizlere yardımcı olacaktır. Yemeklerin dağıtımında ihtiyaç duyulan malzemeler firmamız tarafından verilecektir. Kazan ve tencereler ile birlikte şeffaf kaşık çatal bıçak çöp poşeti ve peçete ve 5 gözlü köpük tabak verilecektir.

Soru sormak ve fiyat almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

ULUSOY CATERING
Yeşilyurt Mah. 4332 Sokak. No.1 Kepez / ANTALYA
Telefon : 05414177676
e-mail : info@antalyayemekcilik.com
web : www.antalyayemekcilik.com

Antalya Catering
Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN! |antalya böcek ilaçlama|antalya haşere ilaçlama|antalya ev ilaçlama|