Antalya catering firmaları arasında gün geçtikçe müşteri portföyünü genişleten ULUSOY CATERING firmamız Antalya merkezinde ve ilçelerinde catering firmaları hizmetini sunmaktadır. Günümüz koşullarında catering yemek önemli bir yer teşkil etmektedir. Çünkü zamandan tasarruf ayrıca personel memnuniyeti ve bütçe dostu hizmet alma şeklidir. Antalya’da catering firmamız okul ve dershaneler, iş yerleri ofisler, şantiyeler inşaatlar, petrol istasyonları, düğün, cenaze, ve tüm farklı günlerdeki yemek ihtiyacını karşılamaktayız.

Tarım il müdürlüğü sertifikalı ve TSE belgeli tedarik zincirinden temin ettiğimiz tüm gıda ürünleri zamanında ve mevsiminde toplanarak endüstriyel mutfaklarımıza getiririz. Burada firmamızda istihdam ettiğimiz gıda mühendisi arkadaşlarımız ve usta şeflerimiz hem haftalık hem de aylık olur menüler hazırlar. Bu menüler öğlen ve akşam olmak üzere ayrı ayrı çorba ana yemek salata ve tatlılar olarak değişmektedir. Öğünlerimiz normal bir insanın doyabileceği ölçüde olmakla birlikte her yaştan insanın sağlıkla ve güvenle yiyebileceği yağ ve tuz kıvamındadır.

Yemeklerimizde kolesterole sebebiyet verecek doymuş yağ ve insan sağlığına zararlı katkı maddeleri kesinlikle kullanılmamaktadır. Bizim için insan sağlığı en önemli önceliğimizdir. Müşterilerimiz talep etmesi üzerine mutfaklarımızı ziyaret etmektedir.

Yemeklerimizin Firmalara Transferi

Mutfaklarımızda pişirilen yemeklerimiz son model transfer araçlarımızla kapalı kaplarda müşterilerimizin iş yerlerine tam zamanında teslim ederiz. Yemeklerimizi nakil ettiğimiz kapalı kaplarımız içerisindeki sıcaklığı muhafaza ettiği için ayrıca ısıtma gereği duyulmaz. Yemeklerimizi teslim ettiğimiz anda 5 gözlü tabak, kaşık, çatal, bıçak, peçete ve çöp torbası ile verilir. İsteğe bağlı olarak ıslak mendilde takdim edilir. Müşterilerimiz talep etmesi halinde servis yapılması konusunda personelimiz yardım etmektedir. Müşterilerimiz hiç bir şekilde bulaşık yıkama vs işleri ile asla uğraşmazlar.

Ekmeklerimiz

Ekmeklerimiz müşterilerimizin isteğine bağlı olarak kepek ekmeği, çavdar ekmeği ve beyaz ekmek olarak takdim edilir. Ekmeklerimiz elden değmeden hazırlanarak paketlemesi yapılır. İster tam ister dilimleme şeklinde takdim edilir. Ekmeklerimiz tap taze, pişkin ve günlüktür.

Yemek menülerimiz genelde

Et kavurmaları
Tavuk soteleri
Izgaralar
Sebze yemekleri
Bakliyat yemekleri
Çorbalar
Salatalar ve tatlılardan oluşmaktadır.

Menülerimizden bazıları

Yayla çorbası
Et kavurma
Pirinç pilavı
Mevsim salatası
İrmik helvası

Ezo gelin çorbası
Patatesli et haşlama
Cacık
Mevsim salatası
Tulumba tatlısı

Domates çorbası
İnegöl köfte
Pirinç pilavı
Çoban salata
Şambali

Kremalı mantar çorbası
Pirinç pilavı
Tavuk sote
Patlıcan salatası
Lokma tatlısı

Yayla çorbası
Ali nazik
Bulgur pilavı
Yayık ayran
Halka tatlı

Terbiyeli arpa şehriye çorbası
Biber dolması
Mevsim salatası
Yayık ayran
Tulumba tatlısı

Kırmızı Mercimek çorbası
Tas kebabı
Pirinç pilavı
Mevsim salatsı
İrmik helvası
Ayran

Yoğurt çorbası
Etli türlü
Yoğurtlu makarna
Mevsim salatası
İrmik helvası

Tavuk çorbası
Karnı yarık
Cacık
Erişte makarnası
Lokma tatlısı

Soru sormak ve fiyat almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.
BİZE ULAŞIN
ULUSOY CATERING
Yeşilyurt Mah. 4332 Sokak. No.1 Kepez / ANTALYA
Telefon : 05414177676
e-mail : info@antalyayemekcilik.com
web : www.antalyayemekcilik.com

Antalya Catering Firmaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN! |antalya böcek ilaçlama|antalya haşere ilaçlama|antalya ev ilaçlama|