Antalya yemek fabrikaları Ulusoy yemek fabrikası Antalya merkez ve ilçelerinde toplu yemek iş yeri yemeği, tabldot, düğün nişan yemeği, cenaze ve mevlit yemeği hizmeti vermektedir. ULUSOY CATERING yemek fabrikamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Antalya yemek fabrikası olan ULUSOY CATERING Antalya’daki yemek fabrikaları içinde müşteri memnuniyeti ve bütçe dostu bir yemek fabrikasıdır. Ayrıca lezzetli ve sağlıklı yemeklerimizle günün hangi saati olursa olsun mutlu ve acılı günlerinizde en büyük yardımcınızdır.

Yemek fabrikamız Antalya merkezine ve ilçelerine hem düzenli hem de sipariş üzerine yemek hizmeti sunmaktadır. Yemek menülerimiz aylık ve haftalık olarak değişmektedir. Menülerimiz bünyemizde istihdam ettiğimiz gıda mühendislerimiz ve usta şeflerimiz gözetiminde oluşturulmaktadır. Bu menülerimiz mevsiminde toplanan sebze ve meyveler, TSE ve kalite standartlarına uygun bakliyat malzemeler, “Tarım ve Orman Bakanlığının” yetkilendirdiği canlı hayvan kesim yerlerinden tedarik edilen taze etlerimizle hazırlanmaktadır.

Antalya yemek fabrikaları arasında rekabet her an sürmektedir. Çünkü pişirilen yemeklerin taze olması sağlığı bozan yağlı ve kolesterolün yüksek olmaması, her yaşta insanın afiyetle sağlıklı bir şekilde yiyebileceği kalitede ve kıvamda olmalıdır. Bu sebepten dolayı yemek fabrikası seçerken seçici olunmalı hijyen ve sağlık kurallarına riayet eden yerler seçilmelidir.

DAĞITIMLARIMIZ

EKMEKLERİMİZ
Ekmeklerimiz el değmeden ambalajlanarak hazırlanan hijyenik ekmeklerden olup istenildiği takdirde sınırlama mevcut değildir. Ekmeklerimiz günlük olarak fırınlarımızda imal edilerek el değmeden tap taze olarak menü ile birlikte sunulmaktadır.

YEMEKLERİMİZİN DAĞITIMI
Sipariş ettiğiniz yemeklerimizi kapalı kazan ve tencerelerimizle sıcak kalması için havadan izole edilerek belirttiğiniz gün ve saatte adresinize tam ve eksiksiz olarak kendi personel ve kapalı taşıma araçlarımızla teslim edilir. Yemeklerimiz sıcak olarak transfer edildiğinden ayrıca ısıtma gereği duymazsınız.

Yemeklerimizin dağıtım ve servisinde firmamız personeli sizlere yardımcı olacaktır. Yemeklerin dağıtımında ihtiyaç duyulan malzemeler firmamız tarafından verilecektir. Kazan ve tencereler ile birlikte şeffaf kaşık çatal bıçak çöp poşeti ve peçete ve 5 gözlü köpük tabak verilecektir.

MENÜLERİMİZDEN BAZILARI

  • Et kavurmalı ana yemekler
  • Tavuk etli ana yemekler
  • Sebzeli ana yemekler
  • Bakliyat çeşitli ana yemekler

Yayla çorbası
Et kavurma
Pirinç pilavı
Mevsim salatası
İrmik helvası

Ezo gelin çorbası
Tavuk sote
Pirinç pilavı
Mevsim salatası
Tulumba tatlısı

Yoğurt çorbası
Kuru fasülye
Bulgur pilavı
Karışık turşu
Meyva

Terbiyeli şehriye çorbası
Dalyan köfte
Pirinç pilavı
Üzüm hoşafı
Ayran

Kırmızı mercimek çorbası
Sebzeli haşlama
Pirinç pilavı
Mevsim salatası
Kabak tatlısı

Sebze çorbası
Fırında tavuk
Pirinç pilavı
Mevsim salatası
Şam bali tatlısı

Kremalı mantar çorbası
Yoğurtlu makarna
Kabak tatlısı
Mevsim salatası
Ayran

Soru sormak ve fiyat almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

ULUSOY CATERING
Yeşilyurt Mah. 4332 Sokak. No.1 Kepez / ANTALYA
Telefon : 05414177676
e-mail : info@antalyayemekcilik.com
web : www.antalyayemekcilik.com

Antalya Yemek Fabrikaları
Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN! |antalya böcek ilaçlama|antalya haşere ilaçlama|antalya ev ilaçlama|