Antalya iş yeri yemeği hizmetimiz tüm ofis çalışanları banka memurları, okul öğrencileri ve öğretmenleri hatta şantiye işçileri için en kaliteli ürünleri tedarik ederek lezzetli yemeklerin pişirilip kapalı kaplarla sıcacık olarak iş yerlerine tam zamanında ulaştırılmasına iş yeri yemeği servis hizmeti denir.

Bu bağlamda ULUSOY CATERING yemek şirketimiz iş yerlerine zahmetsizce zamandan tasarruf ederek ve hesaplı fiyat mantığıyla siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz. Yemeklerimiz gıda mühendislerimiz ve usta aşçılarımız eşliğinde hazırlanan haftalık ve aylık menülerimiz ile belirleriz. Daha sonra mevsimine uygun ve “Gıda güvenliği kontrolü” kuralları çerçevesinde TSE ve “Tarım İl Müdürlüğünün” onayladığı tedarik merkezlerinden alınan malzemeler ile yemeklerimizi endüstriyel mutfaklarımızda pişirmekteyiz.

Müşterilerimizin talepleri üzerine menülerimiz değişmektedir. Pişirilen yemeklerimiz kapalı kaplarla son model nakil araçlarımız ile birlikte iş yerlerine sıcacık olarak sevk ettiğimizden ayrıca ısıtma gereği duymazsınız. Yine müşterilerimizin isteği üzerine servis konusunda elemanlarımız yardımcı olmaktadırlar. İş yerlerine ulaştırdığımız yemeklerimiz ister köpük tipi tabaklarla ister tabldot tabaklarla servis edilmektedir.

Yemeklerin dağıtımında ihtiyaç duyulan malzemeler firmamız tarafından verilecektir. Kazan ve tencereler ile birlikte ister şeffaf ister metal olsun kaşık çatal bıçak çöp poşeti ve peçete ve 5 gözlü tabak verilecektir.

Ekmeklerimiz istek dahilinde ister beyaz ekmek ister çavdar ekmek yada kepekli ekmek olarak takdim edilmektedir. Her gün denetlenen mutfaklarımız, her gün denetim kontrolü yapılan gıda ürünlerimiz müşterilerimizin denetimine de açıktır.

Et kavurmalar
Tavuk soteler
Sebze yemekleri
Çorbalar
Pideler
Salatalar
Tatlılar

Menülerimizden bazıları

Ezogelin çorbası
Et kavurma
Pirinç pilavı
Mevsim salatası
İrmik helvası

Yayla çorbası
Dalyan köfte
Yoğurt
Mevsim salatası
Tulumba tatlısı

Domates çorbası
Sulu köfte
Pirinç pilavı
Közlenmiş patlıcan
Ayran

Kırmızı mercimek çorbası
Izgara köfte
Kızarmış patates
Yoğurt
Şambali tatlısı

Kremalı mantar çorbası
Etli sebze türlü
Yoğurtlu makarna
Mevsim salatası
Tulumba tatlısı

Bezelye çorbası
Kıymalı karnı yarık
Yoğurt
Mevsim salatası
İrmik helvası

Yayla çorbası
Kuru fasülye
Pirinç pilavı
Mevsim salatası
İrmik helvası

Terbiyeli arpa şehriye
Biber dolma
Yoğurt
Mevsim salatası
Lokma tatlısı

Soru sormak ve fiyat almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

ULUSOY CATERING
Yeşilyurt Mah. 4332 Sokak. No.1 Kepez / ANTALYA
Telefon : 05414177676
e-mail : info@antalyayemekcilik.com
web : www.antalyayemekcilik.com

Antalya İş Yeri Yemeği
Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN! |antalya böcek ilaçlama|antalya haşere ilaçlama|antalya ev ilaçlama|