Antalya tabldot yemek şirketi ULUSOY CATERING yemek firmamız Antalya’da tüm iş yerlerine fabrikalara, plazalara, şantiyelere, yakıt istasyonlarına, düğün, nişan, kına, cenaze ve mevlit gibi tüm etkinlik alanlarına tabldot yemek servisi hizmeti vermekteyiz.

Antalya’da tabldot yemek firmaları arasında her an rekabet sürmektedir. Bu bağlamda hesaplı fiyat avantajı lezzetli ve sağlıklı yemek hizmeti almak için doğru tabldot yemek şirketini seçmek gerekmektedir. Tabldot yemeklerimizin malzemelerini mevsiminde temin ederek müşterilerimize sağlıklı lezzetli ve hesaplı hizmet sunmaktayız.

Tabldot yemek şirketleri toplu üretim yapmanın getirdiği düşük maliyet avantajıyla müşterilerine restoran ve lokantalara kıyasla daha uygun ve avantajlı fiyatlarla yemek tedariki sağlamış olurlar. Zamanın değerli olduğu bir çağda yemek yapmaya zaman ayırmak malzeme satın almak ve bulaşık gibi maliyet getiren işlemler yerine, işletmeler açısından tabldot yemek siparişi vermek zamandan ve maliyetten tasarruf demektir. Ayrıca tabldot toplu yemek firmalarından temin edilen yemekler profesyonel ustalar ve gıda mühendisleri gözetiminde imal edildikleri için hem lezzetli hem besleyici hem de kalori ve besin değeri açısından insan sağlığına daha faydalıdır.

Kaliteli ürün tecrübe, uzmanlık ve tecrübe bir araya gelmesi ile mümkün olan lezzetli ve düşük maliyetli bir ürün ortaya çıkmaktadır. Günümüzde fiyatların oynaklık göstermesi düşüğünün de daha düşük maliyeti ile yemek tedarik edilmesi elbette kaliteden ve lezzetten elbette ödün vermek anlamına gelmektedir. Bu bağlamda fiyat ve kalite göz ününde bulundurularak tabldot yemek şirketi seçilmelidir.

Kaliteli yemek üretimi yapan bir yemek firması ile anlaşma yapmak hem paranızın tam karşılığını hem de çalışanlarınızın memnuniyetini kazanmış olursunuz.

Bünyemizde istihdam ettiğimiz gıda mühendislerimizin planlama ve kontrolünde, usta aşçılarımızın ellerinde lezzet bulan yemeklerimizin sıcaklığını muhafaza etmesi amacıyla Termobox kutularla, kapalı son model araçlarımızla, belirlenen yer ve saatte iş yerlerine teslimini yaparız.

Toplu yemeklerimizin üretiminin her aşamasında, markalı ve kaliteli ürünlerin tedarik edilmesi depolanması, mutfaklarımızda pişirilmesi, kapalı kaplarda sıcaklığının muhafaza edilmesi ve son model yemek nakil araçlarımızla transferinin yapılarak hijyen kurallarına uyulması firmamızın en öncelikli politikasıdır.

Antalya’da toplu yemek konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyacağız. Gıda mühendislerimiz, konusunda uzman aşçılarımız ve finans düzeyinde ise size yardımcı olmak isteyen muhasebe elemanlarımızla bizlere ulaşmanızı beklemekteyiz.

 

Tabldot yemek menülerimizden bazıları

Yayla çorbası
İnegöl köfte
Cacık
Mevsim salatası
İrmik helavası

Ezo gelin çorbası
Beyti
Pirinç pilavı
Mevsim salatası
Tulumba tatlısı

Kremalı mantar çorbası
Dalyan köfte
Pirinç pilavı
Kabak tatlısı
Ayran

Mercimek çorbası
Et kavurma
Pirinç pilavı
Mevsim salatası
Tahin helvası
Ayran

Terbiyeli şehriye çorbası
Tavuk sote
Pirinç pilavı
Cacık
İrmik helvası

Tavuk çorbası
Et haşlama
Bulgur pilavı
Mevsim salatası
Tulumba tatlısı

Yüksük çorbası
Akçaabat köfte
Közlenmiş biber salatası
Pirinç pilavı
İrmik helvası

Soru sormak ve fiyat almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.
BİZE ULAŞIN
ULUSOY CATERING
Yeşilyurt Mah. 4332 Sokak. No.1 Kepez / ANTALYA
Telefon : 05414177676
e-mail : info@antalyayemekcilik.com
web : www.antalyayemekcilik.com

 

Antalya Tabldot Yemek
Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN! |antalya böcek ilaçlama|antalya haşere ilaçlama|antalya ev ilaçlama|