Antalya yemek şirketi ULUSOY CATERING olarak Antalya merkez ve ilçelerinde hesaplı fiyat anlayışıyla kaliteli ve lezzetli yemek dağıtımı hizmeti sunmaktadır. Günümüz koşullarında hijyenik kaliteli ve lezzetli yemek bulmak oldukça zordur. Eğer para ödüyorsanız paranızın tam karşılığını almanız gerekmektedir. Bu bağlamda hizmet aldığınız firmanın hijyen ve temizlik kurallarına, kaliteli malzeme tedarikini TSE belgeli firmalardan temin edip etmediğine ve lezzetli yemek yaparak damak zevkinize hitap edebiliyor olduğuna bakmak gereklidir.

ULUOSOY CATERING yemek şirketimiz tüm beklentilerinizi karşılamakta olup paranızın tam karşılığını vermektedir. Çünkü biz yılların verdiği tecrübe kaliteli ve TSE onaylı malzeme tedarikiyle sizlere hizmet etmeye namzet bir yemek şirketi kuruluşudur. Hizmet verdiğimiz kuruluşlarımızın referanslarını almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Bünyemizde istihdam ettiğimiz gıda mühendislerimizin planlama ve kontrolünde, usta aşçılarımızın ellerinde lezzet bulan yemeklerimizin sıcaklığını muhafaza etmesi amacıyla Termobox kutularla, kapalı son model araçlarımızla, belirlenen yer ve saatte iş yerlerine teslimini yaparız.

Toplu yemeklerimizin üretiminin her aşamasında, markalı ve kaliteli ürünlerin tedarik edilmesi depolanması, mutfaklarımızda pişirilmesi, kapalı kaplarda sıcaklığının muhafaza edilmesi ve son model yemek nakil araçlarımızla transferinin yapılarak hijyen kurallarına uyulması firmamızın en öncelikli politikasıdır.

Antalya’da toplu yemek konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyacağız. Gıda mühendislerimiz, konusunda uzman aşçılarımız ve finans düzeyinde ise size yardımcı olmak isteyen muhasebe elemanlarımızla bizlere ulaşmanızı beklemekteyiz.

Menülerimizden Bazıları

Süzme mercimek çorbası
Fırında kaşarlı mantar
Şehriyeli pilav
Tulumba
Tatlısı

Ezogelin çorbası
Biber dolması
Yoğurt
Mevsim salatası
İrmik helvası

Kremalı mantar çorbası
Dalyan köfte
Yoğurt
Mevsim salatası
Meyve

Yayla çorbası
Pirinç pilavı
Tavuk sote
Ayran
Arpa Şehriye çorbası
Pirinç pilavı
Patlıcan musakka
Mevsim salatası
Tulumba tatlısı

Sebze çorbası
Bulgur pilavı
Sac kavurma
Mevsim salatası
İrmik helvası

Mercimek çorbası
Et kavurma
Pirinç pilavı
Mevsim salatası
Meyve

Yayla çorbası
Tavuk sote
Pirinç pilavı
Ayran
Meyve

Soru sormak ve fiyat almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

ULUSOY CATERING
Yeşilyurt Mah. 4332 Sokak. No.1 Kepez / ANTALYA
Telefon : 05414177676
e-mail : info@antalyayemekcilik.com
web : www.antalyayemekcilik.com

Antalya Yemek Şirketi
Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN! |antalya böcek ilaçlama|antalya haşere ilaçlama|antalya ev ilaçlama|