Antalya’da toplu yemek organizasyonu alanında lezzet kalite ve uygun fiyat bizim işimiz. ULUSOY CATERING firmamız, toplu yemek hizmetleri alanında son derece ciddi, işinde uzman ve kalifiye personelleri ile yemek üretim sürecinin her alanında üst düzey titizlik ve hassasiyet gösterilmesi gerektiğinin farkında ve bilincindedir.

Kısaca bu süreç ve aşamalara değinecek olursak;
Bünyemizde istihdam ettiğimiz gıda mühendisi ve aşçılardan oluşan komisyon heyetimiz her ay yeni menüleri belirler. Satın alma departmanımız “Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının” yetkilendirdiği tedarikçi firmalardan ve en iyi markalardan gıda ürünlerini temin eder.

ULUSOY CATERING yemek firmamız, Antalya merkezde ve ilçelerinde iş yerlerine, fabrikalara, şantiyelere, özel hastane ve okullara yemek dağıtımı yapmaktadır. Oluşturduğumuz yemek menülerimiz son teknoloji ile donatılmış mutfaklarımızda pişirilen yemeklerimiz ev yemeği tadında müşterilerimize zamanında ulaştırırız.

Bünyemizde istihdam ettiğimiz gıda mühendislerimizin planlama ve kontrolünde, usta aşçılarımızın ellerinde lezzet bulan yemeklerimizin sıcaklığını muhafaza etmesi amacıyla Termobox kutularla, kapalı son model araçlarımızla, belirlenen yer ve saatte iş yerlerine teslimini yaparız.

Toplu yemeklerimizin üretiminin her aşamasında, markalı ve kaliteli ürünlerin tedarik edilmesi depolanması, mutfaklarımızda pişirilmesi, kapalı kaplarda sıcaklığının muhafaza edilmesi ve son model yemek nakil araçlarımızla transferinin yapılarak hijyen kurallarına uyulması firmamızın en öncelikli politikasıdır.

Antalya’da toplu yemek konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyacağız. Gıda mühendislerimiz, konusunda uzman aşçılarımız ve finans düzeyinde ise size yardımcı olmak isteyen muhasebe elemanlarımızla bizlere ulaşmanızı beklemekteyiz.

Menülerimizden Bazıları

Süzme mercimek çorbası
Fırında kaşarlı mantar
Şehriyeli pilav
Tulumba
Tatlısı

Ezogelin çorbası
Biber dolması
Yoğurt
Mevsim salatası
İrmik helvası

Kremalı mantar çorbası
Dalyan köfte
Yoğurt
Mevsim salatası
Meyve

Yayla çorbası
Pirinç pilavı
Tavuk sote
Ayran
Arpa Şehriye çorbası
Pirinç pilavı
Patlıcan musakka
Mevsim salatası
Tulumba tatlısı

Sebze çorbası
Bulgur pilavı
Sac kavurma
Mevsim salatası
İrmik helvası

Mercimek çorbası
Et kavurma
Pirinç pilavı
Mevsim salatası
Meyve

Yayla çorbası
Tavuk sote
Pirinç pilavı
Ayran
Meyva

 

Soru sormak ve fiyat almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

ULUSOY CATERING
Yeşilyurt Mah. 4332 Sokak. No.1 Kepez / ANTALYA
Telefon : 05414177676
e-mail : info@antalyayemekcilik.com
web : www.antalyayemekcilik.com

 

Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN! |antalya böcek ilaçlama|antalya haşere ilaçlama|antalya ev ilaçlama|