Tabldot yemek şirketi olarak Antalya ilinde ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Şehrimizde iş yerlerine okullara, dersanelere, şantiyelere, ve ofislere tabldot yemek hizmetini kaliteli lezzetli, ve uygun fiyata vermekteyiz. ULUSOY CATERING şirketimiz, kalite sertifikalı ve hijyen kurallarına uygun mutfaklarımızda pişirdiğimiz lezzetli yemeklerimizi her gün sipariş veren iş yerlerimize zamanında teslimini yapmaktayız.

Tabldot yemek Fransızca dilinden gelmekte olup orjinali table d’hote olarak geçmektedir. Yani sabit bir ücrete bağlı olup sabit bir menüden oluşan yemek anlamında da kullanılmaktadır. Sabit bir fiyattan oluşan tabldot genelde 4 menü’den oluşan bir yemek türüdür. Çorba ana yemek, mevsim salatası, ve bir de tatlı ile beraber içecekten oluşmaktadır.

Tabldot yemek şirketleri toplu üretim yapmanın getirdiği düşük maliyet avantajıyla müşterilerine restoran ve lokantalara kıyasla daha uygun ve avantajlı fiyatlarla yemek tedariki sağlamış olurlar. Zamanın değerli olduğu bir çağda yemek yapmaya zaman ayırmak malzeme satın almak ve bulaşık gibi maliyet getiren işlemler yerine, işletmeler açısından tabldot yemek siparişi vermek zamandan ve maliyetten tasarruf demektir. Ayrıca tabldot toplu yemek firmalarından temin edilen yemekler profesyonel ustalar ve gıda mühendisleri gözetiminde imal edildikleri için hem lezzetli hem besleyici hem de kalori ve besin değeri açısından insan sağlığına daha faydalıdır.

Kaliteli ürün tecrübe, uzmanlık ve tecrübe bir araya gelmesi ile mümkün olan lezzetli ve düşük maliyetli bir ürün ortaya çıkmaktadır. Günümüzde fiyatların oynaklık göstermesi düşüğünün de daha düşük maliyeti ile yemek tedarik edilmesi elbette kaliteden ve lezzetten elbette ödün vermek anlamına gelmektedir. Bu bağlamda fiyat ve kalite göz ününde bulundurularak tabldot yemek şirketi seçilmelidir.

Kaliteli yemek üretimi yapan bir yemek firması ile anlaşma yapmak hem paranızın tam karşılığını hem de çalışanlarınızın memnuniyetini kazanmış olursunuz.

Bünyemizde istihdam ettiğimiz gıda mühendislerimizin planlama ve kontrolünde, usta aşçılarımızın ellerinde lezzet bulan yemeklerimizin sıcaklığını muhafaza etmesi amacıyla Termobox kutularla, kapalı son model araçlarımızla, belirlenen yer ve saatte iş yerlerine teslimini yaparız.
Toplu yemeklerimizin üretiminin her aşamasında, markalı ve kaliteli ürünlerin tedarik edilmesi depolanması, mutfaklarımızda pişirilmesi, kapalı kaplarda sıcaklığının muhafaza edilmesi ve son model yemek nakil araçlarımızla transferinin yapılarak hijyen kurallarına uyulması firmamızın en öncelikli politikasıdır.
Antalya’da toplu yemek konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyacağız. Gıda mühendislerimiz, konusunda uzman aşçılarımız ve finans düzeyinde ise size yardımcı olmak isteyen muhasebe elemanlarımızla bizlere ulaşmanızı beklemekteyiz.

Tabldot yemek menülerimizden bazıları

Süzme mercimek çorbası
Biber dolması
mevsim salatası
meyve

Kremalı mantar çorbası
Pirinç pilavı
Tavuk sote
Ayran
Meyve

Ezogelin çorbası
Et kavurma
Mevsim salatası
Ayran
Tulumba tatlısı

Terbiyeli şehriye çorbası
Bulgur pilavı
Fırında tavuk
Mevsim salatası
İrmik helvası

Yayla çorbası
Tavuk sote
Pirinç pilavı
Yoğurt
Meyve

Kırmızı mercimek çorbası
Karnı yarık
Yoğurt
Mevsim salatası
İrmik helvası

Arpa şehriye çorbası
Sebze yemeği
Mevsim salatası
Ayran
Tulumba tatlısı

Soru sormak ve fiyat almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.
BİZE ULAŞIN
ULUSOY CATERING
Yeşilyurt Mah. 4332 Sokak. No.1 Kepez / ANTALYA
Telefon : 05414177676
e-mail : info@antalyayemekcilik.com
web : www.antalyayemekcilik.com

 

TABLDOT YEMEK NEDİR?
Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN! |antalya böcek ilaçlama|antalya haşere ilaçlama|antalya ev ilaçlama|