Günümüzde çalışan personeli az olan ticari işletmelerde sıcak yemek temini oldukça zor bir iştir. Sadece sıcak yemekle kalmayıp kaliteli malzemeden üretilmiş lezzetli hijyenik ve uygun fiyatlı da olması gerekmektedir. İşletmelerin sipariş verdikleri taşımalı yemek catering yemek firmaları, yemekleri zamanında yerine ulaştırmalı taşıyıcı kaplar standartlara uygun olmalı, sıcaklığını lezzetini ve hijyen kurallarına da ayrıca riayet edilmelidir.

Taşımalı yemekte kişiye özel kap ve paketleme yapılmalıdır. Çünkü toplu tüketim esasına göre yapılırsa iş yerinde self servis, dağınık masalar, çöpler, ve istenmeyen bulaşık kontamine durumu meydana gelmektedir. Bizler ULUSOY CATERING olarak iş yeri yemek servislerimizde istenmesi üzerine kişiye özel iş yeri yemeği servisi yapmaktayız. Bu şekilde hizmet verilen iş yerlerinde hem personelin memnuniyeti sağlanmakta hem de yukarıda saydığımız bazı zahmetlerde engellenmiş olmaktadır.

Antalya’da ULUSOY CATERING yemek şirketimiz müşteri memnuniyetine özen vermektedir. Bunun için de yemek siparişi veren işletmelerimizin istekleri göz önünde bulundurularak yemek menüleri hazırlanmakta ve sunumu gerçekleştirilmektedir. Antalya’da iş yeri yemeği konusunda ULUSOY CATERING olarak iddialıyız. Firmamızın müşteri memnuniyeti politikası bizim en başta gelen vizyonumuzdur.

DAĞITIMLARIMIZ

EKMEKLERİMİZ
Ekmeklerimiz el değmeden ambalajlanarak hazırlanan hijyenik ekmeklerden olup istenildiği takdirde sınırlama mevcut değildir. Ekmeklerimiz günlük olarak fırınlarımızda imal edilerek el değmeden tap taze olarak menü ile birlikte sunulmaktadır.
YEMEKLERİMİZİN DAĞITIMI
Sipariş ettiğiniz yemeklerimizi kapalı kazan ve tencerelerimizle sıcak kalması için havadan izole edilerek belirttiğiniz gün ve saatte adresinize tam ve eksiksiz olarak kendi personel ve kapalı taşıma araçlarımızla teslim edilir. Yemeklerimiz sıcak olarak transfer edildiğinden ayrıca ısıtma gereği duymazsınız. Yemeklerimizin dağıtım ve servisinde firmamız personeli sizlere yardımcı olacaktır. Yemeklerin dağıtımında ihtiyaç duyulan malzemeler firmamız tarafından verilecektir. Kazan ve tencereler ile birlikte şeffaf kaşık çatal bıçak çöp poşeti ve peçete ve 5 gözlü köpük tabak verilecektir.

Soru sormak ve fiyat almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

ULUSOY CATERING
Yeşilyurt Mah. 4332 Sokak. No.1 Kepez / ANTALYA
Telefon : 05414177676
e-mail : info@antalyayemekcilik.com
web : www.antalyayemekcilik.com

 

Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN! |antalya böcek ilaçlama|antalya haşere ilaçlama|antalya ev ilaçlama|