Antalya düğün nişan ve kına yemeği organizasyonu Antalya’da düğün salonlarında yada ev ortamında, açık hava ve bahçe ortamında evlenecek çiftler için davetli misafirlerin yemek yedikleri faaliyetlerdir. Düğün yemeğinin lezzetli olması fiyatının uygun ve zengin menülerden oluşması en önemli kurallardır.

Antalya düğün ve nişan yemeği organizasyonu olan ULUSOY CATERING firmamız tüm özellikleri tek başına karşılayan yemek firmasıdır. Antalya ‘da düğün ve nişan yemekleri organizasyonu gerçekleştiren firmalar azdır. Bu bağlamda TSE-CE standartlarında Gıda ve kontrol yönetmeliğine uygun ULUSOY CATERING yemek şirketimiz, müşterilerine sağlıklı ve lezzetli yemekler sunmaktan mutluluk duyar.

Düğün ve nişan yemeği organizasyonu konusunda deneyimli olan ULUSOY CATERING firmamız, düğün ve nişanlarınızda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Yemek menülerimiz günlük olarak değişmektedir.
Çorba
Salata
Kavurma
Pilav
Tatlı
Yayık ayranı gibi sağlıklı ve besleyici menülerimiz olup her bir menü hakkında nasıl yapıldığı ve içerisinde kullanılan malzemeler hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

KAVURMA
Kırmızı et kavurma yemeklerimizde kullandığımız etler, yerli kesim dana etleri olup Tarım ve Köy işleri bakanlığınca yetkilendirilmiş kesim merkezlerinden tedarik edilmektedir. Etlerimiz kuşbaşı şeklinde doğranarak yağsız ve sinirsiz olarak hazırlanarak pişirilmeye verilmektedir. Ortalama kısık ateşte 4 – 5 saat kendi suyunda pişirilmektedir. Kavurma her yaştan insanların yiyebileceği yumuşaklıkta ve kıvamda olmalıdır. Dana kavurma menümüzde bulunan etlerimiz normal bir insanın yiyebileceği miktar kadardır.

TAVUK KAVURMA
Beyaz etlerimiz günlük kesim olup Tarım ve Köy işleri bakanlığınca yetkilendirilmiş kesim merkezlerinden tedarik edilmektedir. Dondurulmuş ve bekletilmiş tavuk ürünlerini asla kullanmıyoruz. Günlük taze olarak alınan beyaz etlerimiz doğranır ve baharatlanır. Daha sonra odun ateşinde ki fırınlarımızda pişirilmektedir.

ÇORBALAR
Çorbalar maharetli ustalarımızın ellerinde lezzetleniyor. Çünkü deneyimli ustalarımız çorbalarda kullandığımız malzemeleri mevsimine göre tam zamanında taze bir şekilde tedarik ederek en bilinen markalı yağ ve salça kullanarak içinizi ısıtıyor.

PİLAV
Pirinç ya da bulgur pilavı olsun taze tereyağı ile pişirmekteyiz. Pirinç pilavında Osmancık ve Baldo pirinç kullanmaktayız. Pilavlarımızı şehriyeli pilav, sade pilav, tavuklu pilav ve nohutlu pilav olarak pişirmekteyiz. Yemeklerimizin tamamında en bilinen TSE belgeli bilinen kaliteli markalar kullanmaktayız. Pilavlarımız da asla kırık pirinç ve kalitesiz pirinç kullanmıyoruz.

SALATA
Menülerimiz ile ile birlikte sunduğumuz salatanın içeriği mevsimine göre değişiklik göstermektedir. Yaz aylarında mevsim salatası, salatalık domates ve kıvırcık olarak bulunmaktadır. Kışın ise havuç, kara lahana kıvırcık ve turp bulunmaktadır.

TATLILAR
Menülerimiz ile birlikte takdim ettiğimiz tatlılarımız günlük olarak üretilmektedir. Tulumba tatlısı, İrmik helvası ve lokma tatlısı vermekteyiz.

AYRANLAR
Menülerimizin içerisinde yer alan ayranlarımız isteğe bağlı olarak yayık ayranı ya da direkt fabrikadan temin edilen ayranlardan takdim etmekteyiz.

EKMEKLERİMİZ
Ekmeklerimiz el değmeden ambalajlanarak hazırlanan hijyenik ekmeklerden olup istenildiği takdirde sınırlama mevcut değildir. Ekmeklerimiz günlük olarak fırınlarımızda imal edilerek el değmeden tap taze olarak menü ile birlikte sunulmaktadır.

YEMEKLERİMİZİN DAĞITIMI
Sipariş ettiğiniz yemeklerimizi kapalı kazan ve tencerelerimizle sıcak kalması için havadan izole edilerek belirttiğiniz gün ve saatte adresinize tam ve eksiksiz olarak kendi personel ve kapalı taşıma araçlarımızla teslim edilir. Yemeklerimiz sıcak olarak transfer edildiğinden ayrıca ısıtma gereği duymazsınız. Yemeklerimizin dağıtım ve servisinde firmamız personeli sizlere yardımcı olacaktır. Yemeklerin dağıtımında ihtiyaç duyulan malzemeler firmamız tarafından verilecektir. Kazan ve tencereler ile birlikte şeffaf kaşık çatal bıçak çöp poşeti ve peçete ve 5 gözlü köpük tabak verilecektir.

MENÜLERİMİZDEN BAZILARI

ET MENÜSÜ 1
Et kavurma, pirinç pilavı, mevsim salatası, ekmek, ayran, tulumba tatlısı.

ET MENÜSÜ 2
Et sote, pirinç pilavı, mevsim salatası, ekmek, ayran, irmik helvası

TAVUK MENÜSÜ 1
Tavuk kavurması, pirinç pilavı, mevsim salatası, ekmek, ayran, tulumba tatlısı.

TAVUK MENÜSÜ 2
Tavuk sote, pirinç pilavı, mevsim salatası, ekmek, ayran, irmik helvası.

PİDE MENÜSÜ 1
Kuş başılı pide, ayran, mevsim salatası, tulumba tatlısı.

PİDE MENÜSÜ 2
Kıymalı pide, ayran, mevsim salatası, tulumba tatlısı.

TAVUK DÖNER MENÜSÜ
Tavuk döner, pirinç pilavı, ayran, tulumba tatlısı, mevsim salatası.

KURU BAKLİYAT MENÜSÜ
Nohut ya da kuru fasulye, bulgur pilavı veya pirinç pilavı, ekmek, ayran, mevsim salatası,tulumba tatlısı.

Soru sormak ve fiyat almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

ULUSOY CATERING

Yeşilyurt Mah. 4332 Sokak. No.1 Kepez / ANTALYA
Telefon : 05414177676
e-mail : info@antalyayemekcilik.com
web : www.antalyayemekcilik.com

 

Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN! |antalya böcek ilaçlama|antalya haşere ilaçlama|antalya ev ilaçlama|