Geleneklerine bağlı bir ülke yapısına sahip olduğumuz için, nişan düğün, sünnet, mevlit ve cenaze merasimleri büyük il ve katılımla gerçekleştirilmektedir. Keza bu gelenekleri içerisinde en acı olanı ise cenaze ve mevlit merasimleridir. Cenaze merasimleri esnasında merhum olan kişi hep en iyi bir biçimde hatırlanarak belirli bir süre yas tutulmaktadır. Bu durumda bir çok evde olduğu gibi imkanların el verdiği ölçüde merhum kişinin ardından cenaze ve mevlit yemekleri verilmektedir. Bu yemekler akraba komşu, taziye dilekleri dileklerini sunmaya gelen misafirler için verilmektedir. Bu mevlit ve cenaze yemekleri Cami Cem evi ya da cenaze sahiplerinin evlerinde verilmektedir.

Antalya Ulusoy Catering olarak her zaman profesyonel iş ahlakına sahip kaliteli çalışma prensiplerine sahip yemek şirketi olarak, sizlerin bu zor ve acı zamanında yemek servisi olarak sizlere hizmet ve destek sunmaktayız. Cenaze yemekleri dinimiz ve geleneklerimiz açısından önemli bir faaliyettir. Çünkü merhumun ailesinin acısının eş dost ve akrabaların bir araya gelmesiyle acıları bir nebzede olsa hafifletilmektedir.

Yemek menülerimiz günlük olarak değişmektedir.
Kavurmalar
Çorbalar
Tatlılar
Salatalar
Pilavlar
Baklagiller
Menülerimizden bazıları

Yayla çorbası
Pirinç pilavı
Fırında tavuk
Mevsim salatası
Ayran

Ezo gelin çorbası
Yoğurtlu Makarna
Mevsim salatası
Meyve
İrmik helvası

Kırmızı mercimek çorbası
Karnı yarık
Cacık
Mevsim salatası
Tulumba tatlısı

Kremalı mantar çorbası
Et kavurması
Havuç salatası
Ayran
Tulumba tatlısı

Terbiyeli arpa şehriye çorbası
Tavuk sote
Pirinç pilavı
Meyve
İrmik helvası

Kırmızı mercimek çorbası
Etli türlü
Üzüm hoşafı
Ayran
Tulumba tatlısı

Domates çorbası
Dalyan köfte
Pirinç pilavı
Turşu
Ayran

EKMEKLERİMİZ
Ekmeklerimiz el değmeden ambalajlanarak hazırlanan hijyenik ekmeklerden olup istenildiği takdirde sınırlama mevcut değildir. Ekmeklerimiz günlük olarak fırınlarımızda imal edilerek el değmeden tap taze olarak menü ile birlikte sunulmaktadır.

YEMEKLERİMİZİN DAĞITIMI
Sipariş ettiğiniz yemeklerimizi kapalı kazan ve tencerelerimizle sıcak kalması için havadan izole edilerek belirttiğiniz gün ve saatte adresinize tam ve eksiksiz olarak kendi personel ve kapalı taşıma araçlarımızla teslim edilir. Yemeklerimiz sıcak olarak transfer edildiğinden ayrıca ısıtma gereği duymazsınız. Yemeklerimizin dağıtım ve servisinde firmamız personeli sizlere yardımcı olacaktır. Yemeklerin dağıtımında ihtiyaç duyulan malzemeler firmamız tarafından verilecektir. Kazan ve tencereler ile birlikte şeffaf kaşık çatal bıçak çöp poşeti ve peçete ve 5 gözlü köpük tabak verilecektir.

Soru sormak ve fiyat almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
ULUSOY CATERING
Yeşilyurt Mah. 4332 Sokak. No.1 Kepez / ANTALYA
Telefon : 05414177676
e-mail : info@antalyayemekcilik.com
web : www.antalyayemekcilik.com

 

Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN! |antalya böcek ilaçlama|antalya haşere ilaçlama|antalya ev ilaçlama|